PříjemPortálCalendarGalleryFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

PERSIE FURY/PROT WAR

Goto down 
AutorZpráva
Persie

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: PERSIE FURY/PROT WAR    Thu Jun 28, 2012 5:34 pm

Jméno postavy: Persie
Rasa: Ork
Class:Warrior
Rotace:(Main spec):[/b] nebudem prezrádzať pig
Gemy: Meta - | Red - | Blue - | Yellow - |:Arpen,hit,exp all stats ine nedávam
Equip: /wow.xmania.cz/armory/character.php?guid=10019&realm=
DPS + screen z ICC25 Deathbringera: nemám ukažem ked ma test Smile
(TalentyMain spec/off spec):Main Speck FURY / OFF Tank...
Glyphy, aké a prečo:
Major glyphs
Glyph of Whirlwind - znižuje CD na Whirlwind o 2sek
Glyph of Heroic Strike - ak critnete Heroic Strikom pridá sa vám 10 rage
Glyph of Cleaving - Hodí sa hlavne na trash
Minor glyphs
Glyph of Bloodrage - abilita Bloodrage vás teraz nestojí žiadny život (HP)
Glyph of Enduring Victory - zvýši vam dobu počas ktorej môžete použiť Victory Rush
Glyph of Battle - zvyšuje dobu trvania Battle shouttu o 2 minúty
Kolik je Ti let: 18

Jak dlouho už hraješ WoW celkově: začal som už asi pred 3 rokmi na Anthorii kde mám do teraz 3x 80 ale mam tam progresnute vsetko co bolo otvorene LK a este taam nebol HC tak som prestal... potom sme prešli na Twinstar asi pred pol rokom s celou gildou s anthoriie (COSMETIC WIPES) možno vám to niečo hovory ale budu t už asi take 3,cca 4 roky Smile cheers
Jak často hraješ ve všední dny - v jakém časovém rozmezí:[/b] Každý Deň
Jak často hraješ o víkendech - v jakém časovém rozmezí: piatok..soboty ... ani velmy nie ale som k dispozíciu celú neďelu Smile
Jak často pročítáš fórum - kolikrát týdně: ked som v gilde tak chodim každy deň sledovať novinky (zvik) ň
Co od guildy očekáváš: Samozreme lepší progres,dobrý kolektív bounce
Co chceš guildě nabídnout: Tak to je tažke čo vám možem tak všetko čo budete vyžadovať
Proč sis vybral/a právě naši guildu: Počul som o váš že ste dobrá gilda a pár krat som videl vašich hráčov Smile tak som si povedal že to skúsim Smile že či by ste ma nezobrali Smile
Máš Teamspeak?: Jasne je to u mňa samozremost rabbit
Vaše addony, které používáte: Mezdi Hlavné DBmod,Xperal,Omen,Recount,SCT,Bartrender4,nepodstatné:Gearscore,Sexymap.
Znalosť taktík : mám odbeháne Naxx,10/25,ULD,10/25 HARD MODE,TOC 10/25,(TOGC 25 REAL FIRST NA ANTHORII 36 x INSANITY),ICC 25 12/12 Smile
Chceš sdělit ještě další informace o sobě? Rozepiš se: Tak neviem čo by ste chceli rád prídem ku vám na TS a možte sa pýtat rád odpoviem Smile len toľko mám Rád PVE a rád progresujem Smile PC mam v pohode lagy nemávam FPS je dobré a ostatné vám porozprávam keď ma prímeťe Smile)
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Premeena

Poèet pøíspìvkù : 170

PříspěvekPředmět: Re: PERSIE FURY/PROT WAR    Thu Jun 28, 2012 9:17 pm

Přijat.
Lock.

Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

PERSIE FURY/PROT WAR
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: HELLSIRES(Wrath of the Lich King - Deffender 3.3.5a) :: HELLSIRES :: Nábor + Přihlášky :: DMG - nábor-
Přejdi na: